Skip links

USŁUGI DETEKTYWISTYCZNE

detektyw

NIE MÓWIMY ŻE JESTEŚMY NAJLEPSI – BO TO KŁAMSTWO !!
ALE JESTEŚMY DOBRZY – TO WYSTARCZY !!

para

Tematyka związana z watkami zawierającymi nutkę sensacji, emocji czy egzotyki zawsze budzi nasze zainteresowanie.

Ciekawią nas programy telewizyjne typu: „Malanowski i partnerzy” czy „Zdrady”. Tam trudne i skomplikowane tematy rozwiązane są ciągu jednego odcinka. Proza życia jest niestety mniej kolorowo zobrazowana i bardziej zawiła.

Nikt z nas nie chciałby z własnej woli przeżywać problemów i rozterek tabloidowych bohaterów.

Ale jeżeli jednak osobiście nas to dotknie co wtedy?

Jeżeli zaczniemy podejrzewać wspólnika lub kontrahenta o oszustwa, partnera życiowego o zdradę i nielojalność, własne ukochane dziecko o wpadnięcie w bardzo złe towarzystwo? możemy oczywiście udawać, że nic się nie dzieje, że na pewno to wymysł naszej wyobraźni, ale właśnie ta wyobraźnia i rozpoczęcie układania w głowie pewnych logicznych ciągów zdarzeń spowoduje że jeżeli tego nie potwierdzimy lub wykluczymy nie zaznamy tak naprawdę spokoju….Niestety my o tym wiemy.

Nasi detektywi, bazując na wieloletnim doświadczeniu wyniesionym  z rożnych służb specjalnych a obecnie wykonując podobne działania w sektorze prywatnym będą starali się rozwiać nurtujący Ciebie problem.

Nie gwarantujemy że zawsze będzie to  ta informacje którą pragnąłbyś usłyszeć ale gwarantujemy że będzie prawdziwa i rzetelna!!!

W razie zaistnienia takiej potrzeby lub na Twoje życzenie występujemy w Sądzie jako świadkowie, biorąc pełna odpowiedzialność za uzyskane przez nas informacje.

Zdajemy sobie sprawę że wielokrotnie  tematy dotykają delikatnych czy intymnych sfer życia  i chciałbyś o tym porozmawiać niekoniecznie w atmosferze biura, dlatego też jesteśmy otwarci na miejsce pierwszej rozmowy które Ty wybierasz tak aby czuć się komfortowo. W żaden sposób nie jet ono zobowiązujące, nie pociąga za sobą żadnych kwestii finansowych i może równie dobrze zakończyć się jedynie na wypiciu kawy lub herbaty z jednym z naszych detektywów  (w zależności od charakteru ewentualnego zlecenia kobieta lub mężczyzna).

 

„..nie czekaj ,pora nigdy nie będzie idealna.”     
                                       Napoleon Hill       
Pod niżej wymienionym numerem jesteśmy do dyspozycji 24h na dobę.

24h/7

wawa@aron24h.pl

CENA?

Rodzaj zlecenia, rozmowa, negocjacje, mediacje, ostateczna rozmowa – i wtedy powstaje cena.

Nie sugeruj się sztampowymi opiniami, że to usługi a szczególnie usługi detektywistyczne są dla elit – to nieprawda.

Jeżeli naprawdę potrzebujesz naszej pomocy my postaramy się także uwzględnić Twój budżet!

Return to top of page